Hakkımızda - Tuna Sistem Tartı Baskül Kantar Elektronik Sistemler

Hakkımızda - Tuna Sistem Tartı Baskül Kantar Elektronik Sistemler

TUNA TARTI VE ELEKTRONİK SİSTEMLER LTD. ŞTİ.
2006 yılında başlayan deneyim ve birikimleri kurumsal alana taşımak amacıyla ölçüm, tartım sistemleri, Loadcell ve İndikatör Sistemleri üretimi, taşıt kantarları, baskül sistemleri, dolum sistemleri, torbalama makinaları, sistem-projeleri altında kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

2021 yılından itibaren Tuna Tartı ve Elektronik Sistemler A.Ş olarak yolumuza devam etmekteyiz. Tuna Tartı ve Elektronik Sistemler A.Ş birikim ve deneyimiyle daha kaliteli ve yaratıcı çözümler sunma konusunda gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahiptir. Öncelikli hedefimiz sektöründe, ülkenin önde gelen şirketlerinden biri olarak kalmaktır. Tuna Elektronik Sistemler kalite ve güvenin simgesidir. Sizlere sunduğumuz hizmetler ile yatırım kalitenizi en yüksek ve maliyetlerinizi en düşük seviyede tutarak; emek, zaman ve sermaye tasarrufunuzu sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

AMACIMIZ :


Tartı Sistemleri konusunda alanında Dünya’ da en önde gelen üreticisi, Türkiye’ nin loadcell markası olmak ve katma değer sağlayarak ürettiğimiz, tüm ürün ve hizmetlerimizin kazanımlarını ülkemiz insanına geri vermektir.

 

VİZYONUMUZ:


Teknolojik gelişmelerde öncü olmak, kuvvet ve ağırlık-tartı sektöründe, ülkemizde üretilmeyen teknolojik ürünleri yerli olarak ve üstün özelliklerle üretmek, hazırda yerli üretilen ürünleri de dünyadaki gelişmelere paralel olarak teknolojik yeniliklere uyarlayarak, uluslararası rekabet edebilir ürünler haline getirmektir. Ülkemizin teknolojik ürün ihracatına  katkıda bulunmaktır. Sektöründen beklentilerini karşılarken çevreye ve topluma saygı göstermek.


MİSYONUMUZ:


Verdiği sözde fazlasını yerine getirmek,

Teknolojide sürekli, yenilikleri yaparak, daha yenilikçi çözümler oluşturmak,

Her şeyi zamanında ve beklentinin üzerinde sağlayarak güvenilir hizmet sunmak,

Değişimlere sürekli ayak uydurarak sürekli büyümeyi sağlamak.

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının çok üzerinde ürün, hizmet, ve çözümler sunmaktır.


DEĞERLERİMİZ


Sevgi, Bilgi, İyilik, Doğruluk ve Çalışmak…


 

           Grup Şirketler

              

            VAKFIMIZ