Üretim

Üretim

Tuna Tartı olarak yerli üretime katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız. Bünyemizde gelişen ve üretilen tüm ürünlerde özverili çalışma prensibi ile ilerlemekteyiz. Müşterilerimizin talep ettiği tüm proje ve işlevsel sistemler karşısında çözüm üretmekteyiz. AR-GE ekibimiz ile üretim parkurumuzun birleşiminden doğan yerli ürünleri üreterek, ithalatı minimum seviyeye indiriyoruz. Kaliteli üretimin yapılabilmesi için gelecek teknolojilerin takipçisiyiz. İzmir’de bulunan Işıkkent fabrikamızda talebe göre maksimum hızda üretim yapıyoruz.

2006 yılında başladığımız bu yolculukta, tartım sistemleri, yük hücreleri, indikatör sistemleri, taşıt ve iş makinası tartım sistemleri baskül ve kantar sistemleri gibi bir çok sektöre hitap eden sistemler üretmekteyiz. Bilgi ve deneyimimiz ile daha kaliteli, yaratıcı çözümler sunma konusunda gerekli teknik bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Yük hücreleri (loadcell) üretimlerimiz...

Yüksek hassasiyet gerektiren platformlarda kullanmak üzere birçok yük hücresi (loadcell) çeşidi üretmekteyiz. Bünyemizde üretimi yapılan ürünlerde korozyona karşı üstten direnç gösteren, alüminyum alaşımlar kullanılmaktadır. Kapasiteye göre farklılık gösteren yük hücreleri kullanım alanlarına göre değişim gösterir. Lama tipi, s tipi, platform tipi, baskı tipi yük hücrelerinin yanı sıra talep edile özel sistemlere göre yük hücresi tasarlanarak, üretim aşamasına alınır. Çelik malzemeden, IP68 koruma sınıfına göre üretilen yük hücreleri zorlu endüstriyel koşullarda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Yük Hücresi (Loadcell) çeşitlerini görmek için tıklayınız...
yük hücresi loadcell
İndikatör

İndikatör - Gösterge üretimlerimiz...

Yük hücrelerinin ölçümünü sağladığı ağırlık miktarlarını elektronik okunabilir rakamlara çevirerek kapasiteleri gösteren indikatörleri yerli olarak üretiyoruz. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren indikatörler tüm tartım sistemlerinin vazgeçilmez elemanlarıdır. Yüksek hassasiyetli A/D dönüştürme teknolojisi ile özel titreşim önleyici yazılım teknolojisine sahip Tuna indikatörler yerli üretime katkı sağlamaktadır. Bu tip üretimler ile ülkemizin teknolojik ürün ihracatına katkıda bulunmak istiyoruz.

İndikatör (Gösterge) çeşitlerini görmek için tıklayınız...

Kuvvet ve ağırlık ölçüm sektöründe, ülkemizde üretilmeyen teknolojik ürünleri yerli olarak ve üstün özelliklerle üreterek, hazırda yerli üretilen ürünleri de dünyadaki gelişmelere paralel olarak teknolojik yeniliklere uyarlayarak, uluslararası rekabet edebilir ürünler haline getiriyoruz. Her alanda kullanıma hazır kantar sistemleri üretimi yaparak, teknolojik sistemler kurmaktayız. Endüstriyel basküller, taşıt kantarları, dolum sistemleri, torbalama ve çarpma kantar sistemleri, dozxaj ve randıman kantarları, tank tartım sistemleri Tuna Tartı teknolojileriyle üretilmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetler ile yatırım kalitenizi en yüksek ve maliyetlerinizi en düşük seviyede tutarak; emek, zaman ve sermaye tasarrufunuzu sağlıyoruz.