Taşıt Kantarları

Taşıt Kantarları

Taşıt Kantarı - Araç Kantarı

Tuna Tartı ve Elektronik Sistemler olarak, taşıt kantarı araç kantarı, kamyon kantarı alanında çeşitli ebat ve kapasitelerde yüksek kalitede üretimlerimiz mevcuttur. Kantarlarımız statik hesapları yapılarak nominal kapasite ve %150 aşırı yüke dayanıklı şekilde yapılmış, çelik konstrüksiyonlu tartı köprüleridir. Tüm taşıt kantarların üretiminde gaz altı kaynağı kullanılmaktadır. Yüzeylerin KUMLAMA işlemi sonrasında dış yüzeyler kombiflex enamel boya ile RAL5005-RAL7022 gibi renklere boyanmaktadır. Kantarlar modüler olarak üretimi yapılmakta olup, kurulum yerine modüler halde sevki yapılır ve bu sayede çalışma yerinde kurulumu rahatlıkla yapılmaktadır. Taşıt Kantarları, zemin üstü tip kantar modeli ve çukurlu tip kantar olarak iki kategoride üretimleri yapılmaktadır.

Zemin üstü tip  kantarlar, yer sıkıntısı olmayan firmalar için daha uygundur. Giriş ve Çıkış rampaları ile modeline göre  yerden 38-50cm yüksekliklerinde kurulumu yapılmaktadır. Çukurlu tip kantarlar yer sıkıntısı olan tesislerde tercih edilmektedir. Beton zemine bir havuz açılarak, havuz içine kurulumu yapılmaktadır. Yaklaşık çukur derinliği 1,75mt dir. Üzerinden araçlar manevra yapabilecek şekilde sağlam yapılarda üretilmektedirler.

4 metre uzuluktan  başlayarak, 6 metre kantar, 8 metre kantar, 10 metre kantar, 12 metre kantar, 14 metre kantar, 16 metre kantar, 18 metre kantar, 20 metre kantar, 22 metre kantar, 24 metre kantar, 26 metre kantar, 28 metre kantar, 30 metre kantar, 32 metre kantar uzunluğunda ve 60 ton kantar, 80 ton kantar, 100 ton kantar, 120 ton kantar, 150 ton kantar, 200 ton kantar, 600 tona kadar tartım yapabilen kantar üretimi, imalatını yapmakta ve kantar ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Taşıt kantarı operatörsüz otomatik kantar sistemleri entegre edilebilmektedir.

Taşıt-Araç-Kamyon kantarlarında kullanılan loadcell kapasite ve tercihe göre Tuna CT-30t  veya SCX-30t yük hücreleri, özellikle kamyon kantarları için Tuna tarafından tasarlanmış, sağlam, yüksek kapasiteli ve ağır hizmet tipi yük hücreleridir. OIML R60 3000d sınıfına uygun olarak sertifikalandırılmıştır. 2014/31/AT Otomatik Olmayan Tartı Aletleri direktifine uygun olarak kullanılamaktadır.

Ayrıca CT-30t  montaj kiti özel olarak CT-30t ve SCX yük hücreleri için dizayn edilmiştir. Kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Diğer montaj kitleri gibi sadece yanal yüklere karşı değil, 3 eksenden gelen bütün yüklere karşı yük hücrelerini korur. Ayrıca özel yapısı sayesinde platformun ısıl genleşmesi yüzünden oluşabilecek hatalı tartımları engeller.

En hızlı servisi, en kaliteli malzemelerle en uygun fiyata almak için buraya tıklayarak şimdi bizimle iletişime geçin.

TS-1 Zemin Üstü Elektronik Taşıt Kantarı

    TS-1 Serisi taşıt kantarları komple çelik platformludur.Zemin üzerine monte .....

TS-2 Elektronik Taşıt Kantarı

    TS-2 Serisi taşıt kantarları komple çelik platformludur. Zemin üzerine monte.....

TS-3 Çukurlu Taşıt Kantarı

    TS-3 Serisi taşıt kantarları komple çelik platformludur. Özellikle fabrika g.....

TS-4 Zemin Üstü Taşıt Kantarı

    Tuna TS-4 Model , altyapı gerektirmeyen , kendinden rampalı mobil kantar olm.....

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)