Tuna CTD Dijital Loadcell

力konlar

Etiketler: tuna, ctd, dijital, loadcell, tuna-ctd, dijital, loadcell

Tuna CTD dijital yük hücreleri, özellikle araç kantarları ve  yüksek kapasiteli tartım uygulamaları için yüksek hassasiyet ve güvenilirlik yanında, kolay kurulum ve hızlı bakım gibi servis avantajları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sızdırmaz ve IP68 koruma sınıfındaki paslanmaz çelik yapıları, baskı kuvvetinin  ideal yük aktarımını sağlayan paslanmaz çelik alt-üst montaj kitleri ile en zorlu endüstriyel ortamlarda dahi güvenle kullanılabilir.
Tuna CTD dijital yük hücreleri  analog yük hücrelerinden farklı olarak sıcaklık, voltaj değişimi, elektromanyetik etkiler gibi, analog devrelerin neden olduğu hataları ortadan kaldırır. Sistemdeki olası bir yük hücresi arızasında tartım engellenerek ilgili hata kodu yönlendirmesiyle, teknik personelin tartı sisteminin doğruluğunu, kolay ve hızlı analiz etmesini sağlar.


Ayrıca Tuna CTD dijital yük hücreleri, ticari olmayan tartım uygulamalarında, olası arızalı yük hücresi değişim sonrası, tekrardan kalibrasyon ayarı gerektirmeksizin doğrudan çalışmayı sağlayacak üretim özelliklerine sahiptir.

 

Uygulamalar :

-Taşıt Kantarları

-Tank-Silo tartımları

-Endüstriyel tartı uygulamaları

Detaylı bilgi almak için: Loadcell nedir?


Yorum Yap

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi